Столик медицинский приборный СТ-П
Предназначен для размещения расходных материалов, медикаментов, инструментов и приборов. Столик состоит из металлического каркаса с полимерным покрытием, установленного на колёсики с тормозами. На каркасе располагаются две съёмные металлические полки с полимерным покрытием.
Для удобства перемещения столик оснащён ручкой.
| Основні атрибути | СТ-П |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | колісні опори |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип конструкції | нерозбірна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 7 кг |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Колісні опори | самоорієнтуються, 4 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 15 кг |
| Призначення | для розміщення на нім приладів або устаткування і їх переміщення в межах приміщення |
| Тип | медичний столик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 625 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 790 мм |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | метал з полімерним покриттям з антибактеріальними властивостями |
| Матеріал полиці | метал з полімерним покриттям з антибактеріальними властивостями |
| Гарантія | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип конструкции | Разборная |
| Ручки для перемещения тележки | 1 шт |
| Полка | 2 шт |
| Колесные опоры | 4 (шт.) |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 10 кг |
| Тип | Медицинский столик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Длина | 390 |
| Ширина | 625 |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для инструментов и медикаментов |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴



