Компактний та функціональний косметологічний візок "Міа" — це і зручна підставка під косметику, і місце для встановлення обладнання, і прекрасне доповнення до інтер'єрів СПА-салонів, студій краси, перукарень, масажних кабінетів та інших закладів б'юті-індустрії. Вона безсумнівно припаде по-душому косметологам, масажистам, перукарям, візажистам, фахівцям із нарощування вій, майстрам манікюру та педикюру.
Косметологічний візок "Міа" вирізняється ергономічної конструкцією, компактними габаритами, високою мобільністю й елегантним зовнішнім виглядом. У нижній частині тумбочка має висувну скриньку, вищу від якої розташовані дві відкриті полички. Верхня стільниця має суцільну гладку поверхню й може бути обладнана ручкою для зручного переміщення. Стіл-візок виготовлений із ламінованого ДСП і хромованої фурнітури, якісно зібраний і розрахований на тривалий період експлуатації.
Столик відповідає санітарно-гігієнічним нормативам і пристосований для використання в закладах із великим потоком клієнтів. Його гладкі поверхні несприйнятливі до впливу дезінфікувальних сумішей і розраховані на щоденне оброблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 2 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Тип | косметологічна візок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 6 кг |
| Ширина | 450 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для приладів, обладнання та витратних матеріалів |
- Ціна: 1 000 ₴



